ORLEN Wyścig Narodów na antenach TVP

W środę na Węgrzech rozpoczął się ORLEN Wyścig Narodów, który jest częścią cyklu Pucharu Narodów UCI U23. Impreza organizowana przez Lang Team może liczyć na znakomitą oprawę medialną.

– Zawsze staramy się pokazać nasze imprezy bardzo dobrze także pod względem medialnym. To ważne dla kolarzy, ich ekip, ale też dla miejsc, przez które jedzie peleton, bo kolarstwo może być fantastyczną platformą promocyjną – mówi dyrektor generalny Czesław Lang.

ORLEN Wyścig Narodów będzie więc szeroko obecny w mediach. Każdego dnia od 24 do 28 maja kibice będą mogli oglądać podsumowania etapów. Te potrwają około 20 minut i rozpoczną się na antenie TVP Sport około 22:30-23. Każdego kolejnego dnia w paśmie porannym, czyli między 6 a 7, kibice obejrzą powtórki.

Fantastycznie zapowiadają się też dwa polskie etapy. 27 i 28 maja fani mogą liczyć na transmisje etapów w godzinach 10-13 i 11-14. Z kolei 30 maja w TVP Sport wszyscy zobaczą ponad godzinne podsumowanie imprezy.

Do promocji włączy się też TVP1. 27 i 28 maja na tej antenie kibice zobaczą krótkie podsumowania odcinków o 23:50 i 23:20. TVP planuje także emisję 10 zwiastunów sponsorskich do transmisji w TVP Sport oraz 5 zwiastunów w TVP1 do kronik podsumowujących wyścig w TVP1. Z kolei redakcja Transmisji, Oprawy i Promocji TVP Sport planuje emisję nie mniej niż 40 zwiastunów promujących transmisje wyścigu na antenie TVP Sport.