DRUTEX oficjalnym partnerem logistycznym ORLEN Wyścigu Narodów

W tym roku firma DRUTEX będzie oficjalnym partnerem logistycznym ORLEN Wyścigu Narodów. Kolejna okazja do współpracy z firmą słynącą nie tylko z doskonałych produktów, ale także profesjonalnej logistyki i szybkości działania, to mocne wsparcie dla międzynarodowego wyścigu, który odbędzie się na terenie trzech krajów. 

— To będzie wyjątkowa edycja wyścigu dla kolarzy do 23 lat. Po raz pierwszy wyścig odbędzie się poza Polską, ale też został z rozszerzony z dwóch do pięciu etapów. Takie przedsięwzięcie, wymaga doświadczenia i profesjonalizmu. Przy współpracy z firmą DRUTEX wiem, że możemy liczyć na jedno i drugie. – powiedział Czesław Lang, Dyrektor Generalny wyścigu.

DRUTEX to jeden z największych producentów okien, drzwi i rolet w Europie. Firma gigant, będąca jednym z wiodących producentów okien w Europie. W fabryce każdego dnia powstaje około 7 tys. w pełni zindywidualizowanych okien z PVC, drewna i aluminium, a także fasady, ogrody zimowe, rolety oraz drzwi. Spółkę wyróżnia kompleksowość i szybkość działania.